"حقوق بشر" امپریالیستی!

 

صبا راهی

 

(فروش لوازم شکنجه به ایران)

 

به سطر زیر که از خبری تحت عنوان پشتیبانی صدراعظم آلمان از حقوق و آزادی ایرانیان گرفته شده دقت نمایید

 

دويچه وله: صدراعظم آلمان، که در روز جمعه (۲۶ تیر) در کنگره حزب سوسیال مسیحی بایرن در شهر نورنبرگ شرکت جسته بود، گفت: "ما از کسانی که در ایران قدرت را در دست دارند، می‌خواهیم که به مردم آن چیزی را دهند، که حقوق‌بشر و حقوق شهروندان نامیده می‌شود.

 

این به معنای امکان آزاد ابراز عقیده و تظاهرات صلح‌آمیز است."

 

برای کسانی که از ماهیت امپریالیست ها و "حقوق بشر" کذایی شان آگاهی ندارند سخنان صدراعظم آلمان در بالا، حرفهای " دلفریب" و " بشردوستانه" به نظر میاید! یا برای دلالانی که از راه وارد کردن انواع و اقسام لوازم مختلف به ایران سود میبرند، خانوداه هایشان در خارج از ایران در بهترین امکانات زندگی میکنند و رژیم جنایت پیشه را با سرمایه های بادآورده ی خود حمایت میکنند و به بقای دیکتاتوری در ایران کمک میکنند، اینروزها هم زنهایشان با بستن یک مچ بند سبز با گرانترین لباسها جلوی سفارت رژیم جنایت پیشه رژه میروند و مواظبند تا کسی در صف شان شعار سرنگونی ندهد، از این نوع جملات برای طرفداران موسوی جلاد فاکت بیاورند که " ببینید چه مسئولان " متمدن و دلسوزی" اروپا دارد!  اما ما ایرانیان حرفهای " دلفریب" خمینی جلاد را هم قبلا شنیده ایم، ("..جوانان ما را در تابه برای داشتن یک نشریه ممنوعه ساواک شاه بو میداد. مردم آزادی میخواهند مردم باید آزاد باشند...") و بعد هم کشتار و قتل عام زندانیان سیاسی را در سالهای 60 و  67 ، همان کشتاری که هیچ انسان باوجدانی آنرا نه فراموش میکند و نه هرگز میبخشد! کشتاری که به دستور خمینی جلاد و مشارکت سایر جنایتکاران در ایران از جمله موسوی جانی به اجرا در آمد! آزادیخوان واقعی میدانند که این جملات " دلفریب" بظاهر " بشردوستانه" برای فریب توده های تحت ستم کشورهایی نظیر کشور ما میباشد، که بتوانند با گماشتن مزدورانی چون شاه و شیخ بر مسند قدرت سلطه ی خود را بر " ثروت مردم " و دسترنج کارگران و محرومان هر چه بیشتر گسترش دهند!

 

مشابه حرفهای صدراعظم آلمان را آن رنگین پوست مسلمانزاده کاخ سفید نشین نیز چندی پیش زده بود، و باز هم عده ای که منافع شان به منافع رژیم آدم کش در ایران بسته است حرفهای " گوش فریب" او را نیز "بشردوستانه" جلوه دادند!

 

اما بدنیست فیلم زیر را به برکت تکنولوژی پیشرفته در اینترنت قرار گرفته تماشا کنید، تا ببینید این صدراعظم ها و رئیس جمهورهای دلسوز " حقوق بشر" در ایران چه خونخوران پلید و کثیف و ریاکاری هستند! حقوق بشری که خیلی ها به آن دل و دخیل میبندند! حقوق بشری که " محصول" سیستمی ست که از یک سو مدرن ترین لوازم شکنجه و سرکوب و سلاح های کشتار دسته جمعی را مدام " بازتولید" میکند و از سوی دیگر از فروش آنها نه تنها سود سرشار میبرد بلکه مخالفین زور و ستم و نابرابری را در دنیا سرکوب میکند و به قتل میرساند و بعد هم دلشان به حال حقوق و آزادی ایرانیان میسوزد!

 

فیلم فروش لوازم شکنجه به ایران

 

http://www.youtube.com/watch?v=RfuDOO3JgD0&feature=player_embedded

 

نیروهای سیاسی از هر طیف، و کسانی که دل در گروه کشورهای اروپایی دارند تا برای مردم ایران " آزادی" به ارمغان بیاورند، کسانی که در لباس " کمونیسم" و در اصل برای ضربه زدن به کمونیسم با افتخاری احمقانه با وزارت امور خارجه آلمان مماشات میکنند و دست به دامن این جنایتکاران تولید کننده و فروشنده  سلاح های آدم کشی میشوند تا مردم ایران را از چنگال رژیم جنایت پیشه اسلامی یی که محصول کنفرانس گوالوپ خودشان میباشد نجات دهند، همان نیرویی ضدکارگری که فریبکارانه خود را کمونيست (از نوع کارگری اش!) می‌نامند  وحمله آمريکا به افغانستان را تقابل "دمکراسی" با "اسلام سياسی" جلوه میدهد و عملا جاده‌صاف‌کن تهاجم امپرياليستی میشود، در چنین مواقعی که خبر دشمنی دولت آلمان با مردم تحت ستم ایران و فروش لوازم شکنجه به جنایتکاران رژیم برای سرکوب نیروهای انقلابی افشا میشود، این ضدکمونیستها باید از خود و از شعار های دهان پرکن مردم فریب خود به راستی شرم کنند که با مماشات با وزارت خارجه آلمان و با به رسمیت شناختن اسراییل سرکوبگر ثابت کرده اند تا چه برخلاف "آزادی" مردم ستمدیده ایران قدم برمیدارند و چه اهداف شوم و پروامپریالیستی را دنبال میکنند!

 

در جاییکه نیروهای به راستی آزادیخواه همواره به نیروی عظیم توده ها برای سرنگونی رژیم دیکتاتوری موجود تکیه میکنند و بیش از هر چیز به " استقلال" ایران و رها شدن آن از یوغ استثمار امپریالیسم( سرمایه داری جهانی) می اندیشند و راه چاره میابند.

 

تجارب تاریخی به همه ما نشان داده است که " سازمان ملل" ی که از " حقوق بشر" دست ساخته ی سرمایه داری پیروی میکند همیشه بعد از فاجعه دست بکار شده است! وقتی که کشتار زندانیان سیاسی توسط جنایتکاران تمام شده و  گلزارهای خاورانها پیکرهای نازنین عزیزمان را در برگرفته است سروکله امنستی و سایر " حقوق بشری" ها پیدا میشود!

 

زنده و پایدار باد نیروی توده های ستمدیده برای سرنگونی رژیم جنایت پیشه(با هر جناح و دسته) وابسته به سرمایه داری جهانی و آزاد سازی زندانیان سیاسی.

 

صبا راهی

هجدهم جولای 2009 برابر با بیست و هشتم تیرماه 1388

 

 

فیلم فروش لوازم شکنجه به رژیم

 

http://www.youtube.com/watch?v=RfuDOO3JgD0&feature=player_embedded

 

پشتیبانی صدراعظم آلمان از حقوق و آزادی ایرانیان

 

http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=3923

 

 

 

 

 

آخرین مطالب 

© Copyright 2007 Political Articles. All rights reserved

No material from the Power and Interest News Report may be republished in any form without written permission.