ائتلاف منحوس ابراهیم یزدی و شیرین عبادی

ابراهیم یزدی، ملیت آمریکایی، مأمور سی آی ای معروف به دکتر ابراهیم یزدی یکی از کثیف ترین مزدوران و سرسپردگان آمریکایی می باشد که برای خدمت به ارباب خود از هیچ جنایتی علیه ایران و مردم ایران فرو گذار نیست. نامبرده قبل از انقلاب عضویت سی آی ای بخش مشرق زمین قسمت ایران مشغول به فعالیت می شود و در سال 1343 اقامت دائم آمریکا و در روز 19 مارس 1971 به تابعیت آمریکا درآمده است.

 

سوگندنامه دبیرکل سازمان نهضت آزادی ایران دکتر ابراهیم یزدی در تابعیت ایالات متحده آمریکا:

«من ابراهیم یزدی، بدینوسیله با سوگند اعلام می کنم که به نحو قاطع و کامل از هرگونه بیعت و وفاداری نسبت به هر پادشاه و دولت و کشوری که تاکنون به آنها منسوب بوده ام یا تابعیتشان را داشتم چشم می پوشم و آنها را انکار می کنم.

من ابراهیم یزدی، ایمان راستین وفاداری واقعی خود را نسبت به این قانون اساسی اعلام می دارم.

من ابراهیم یزدی همچنین اعلام می کنم که هرگاه قانون طلب کند بنام ایالات متحده آمریکا سلاح بدست خواهم گرفت یا به مأموریت خارج از صف و یا در نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا انجام وظیفه خواهم کرد.

من ابراهیم یزدی : اعلام می کنم که هرگونه مأ موریتی که برای حفظ منافع عالیه ایالات متحده به من محول گردد انجام خواهم داد.

من ابراهیم یزدی اعلام می کنم که به این تعهدات آزادانه فارغ از هرگونه شرط و یا قصد بهانه و طفره ای گردن نهاده ام و در

مقابل این سوگند خداوند را شاهد می گیرم.»

البته ممکن است ابراهیم یزدی ادعا کند که از تابعیت آمریکا خارج شده است ولیکن سخنگوی اداره مهاجرت آمریکا اعلام داشته که به ابراهیم یزدی در سال 1963 اقامت دائم ایالات متحده آمریکا داده شد و در روز 19 مارس 1971 به تابعیت آمریکا درآمده است.

 

طبق اعلام رسمی این اداره، ابراهیم یز دی تقاضای ترک تابعیت نظر دولت آمریکا یک آمریکائی است نه ایرانی ! نامبرده در جلسه ای که توسط پروفسور کلینتون Jerome W. Clinton «از دانشگاه پرینستون» قبل از انقلاب در منزل  «رالف شانمن» برگذار شدحضور داشت . در این جلسه تعدادی از دانشجویان کنفدراسیون شاخه مائوئیست مانند «بابک زهرایی» و تعدادی از اسلام شناسان آمریکایی مانند «ریچارد فالک» که یکی از دوستان «سید حسین نصر» می‌باشد (در آن زمان سید حسین نصر در دفتر فرح دیبا انجام وظیفه می‌کرده است ) و تعداد دیگری از مأموران سیا شرکت داشتند و در مورد سرنگونی و تغییر حکومت در ایران بحث و گفتگو شد.

ابراهیم یزدی یکی از عناصر اصلی آمریکا در فاجعه 57 بود. وی از ابتدا به عنوان سفیر آمریکا در ایران رابط ملایان و آمریکاییان بود و توسط او رمزی کلارک، نمایندۀ جیمی کارتر در نوفل لوشاتو با خمینی دیدار و از او حمایت می کند. او همچنین در رابطه با یاسر عرفات و ورود تروریست های فلسطینی به ایران نقش اساسی داشته است.

ابراهیم یزدی زمانی که به تهران وارد شد، یک لیست 4820 نفره در دست داشت که حدود 100 نفر از آنها از سران رژیم گذشته و مابقی از امرای ارتش، افسران ارشد، وزرا، وکلا، بازرگانان، استادان دانشگاه، پزشکان شاغل در کادرهای دولتی، روحانیون مخالف انقلاب، روزنامه نویسان و بطور کل مخالفین سیاست آمریکا و انگلیس در ایران بودند. در این لیست 3000 نفر توسط آمریکایی ها تعیین شده بودند که اکثراً در نیروهای مسلح بودند و 1820 نفر جزء لیست انگلیسی ها بود که می بایست طی ده روز اول انقلاب اعدام می شدند که شدند.

البته لازم به تذکر است که تعدادی از روحانیون مخالف سیاست آمریکا و انگلیس نیز به طرق مختلف در ابتدای انقلاب ترور و اعدام شدند. ابراهیم یزدی نقش اساسی در اعدام شیرمردان ارتش ایران مانند سپهبد مهدی رحیمی، سرلشگر منوچهر خسروداد، سرلشر رضا ناجی، ارتشبد نصیری، سپهبد نادر جهانبانی، سپهبد امیرحسین ربیعی و دهها تن دیگر از میهن پرستان داشت. البته فیلم بازجویی این شیرمردان ارتش ایران توسط خبیث ابراهیم یزدی به وسیله پارس ویدئو پخش و تکثیر شده است.

 

ابراهیم یزدی به عنوان قدرت مطلق و نماینده و سفیر آمریکا در ایران در سایه چرخ حکومت اسلامی را به گردش در می آورد و سناریوهای مختلف در ایران برای استمرار حکومت اسلامی توسط وی به گروههای مختلف در ایران دیکته می شود. نامبرده در اواخر دورۀ دوم ریاست جمهوری خاتمی به آمریکا می رود و به اربابانش پیشنهاد می کند که از انتخاب مجدد رفسنجانی حمایت کنند و در صورت امکان تغییراتی در قانون اساسی ایران نیز داده شود. یزدی در هوستون تکزاس با دوستان قدیمی آمریکایی خود (سیا) ملاقات می کند و طی چندین مصاحبۀ مطبوعاتی وی و گروهی از آمریکایی ها حمایت خود را از رفسنجانی اعلام می دارند. پس از آن لابی بسیار فعال رفسنجانی زیر نظر هوشنگ امیراحمدی در ایالات متحده آمریکا همراه با سید حسین نصر، مجید تهرانی نیا (تهرانیان) و داریوش شایگان و همچنین در اروپا احسان نراقی در فرانسه مشغول به تبلیغات و هماهنگی به نفع انتخابات ریاست جمهوری رفسنجانی می کنند، ولی با صدور حکم دادگاه میکونوس و مجرم شناخته شدن رفسنجانی و همپالگی هایش، این پروژه به هم می خورد.

در ابتدا ابراهیم یزدی خواهان حمایت آمریکا از ریاست جمهوری خود می شود ولی اسرائیلی ها محمد خاتمی را ترجیح می‌دهند و قرعه به نام او می افتد. هزینۀ تبلیغات در رسانه‌های گروهی آمریکا و اروپا، از جمله پخش پیام محمد خاتمی از سی‌ان‌ان صورت «‌کریستیان امان پور‌» ان ان که در قالب مصاحبه ای با گرفت توسط شرکت های نفتی اروپایی و آمریکایی پرداخت شد.

در اینجا باید اشاره شود که کمپانی نفتی «رویال داچ شل» و «بریتیش پترولیوم» رأی به معمار بزرگ فراماسونری ملایان در ایران «لژ اسدآبادی» آقای رضا مهدوی کنی دادند ولی لابی اسرائیلی کمیسیون سه جانبه محمد خاتمی را ترجیح داد. در این زمان سهام خبرگزاری انگلیسی رویتر توسط بریتیش پترولیوم خریداری شد و برای تبلیغات و حمایت از خاتمی تشکیلات کنفدراسیون قدیمی به صورت کانون نویسندگان ایران در تبعید ظهور کرد و در این روند برای استمرار حکومت اسلامی، سلطنت طلبان در رأس آنان رضا پهلوی، فرح دیبا، داریوش همایون و کنفدراسیونی های قدیمی از جمله منوچهر ثابتیان و مجاهدین خلق نیز از این پروژه حمایت کرده و به خاتمی رأی مثبت دادند.

بعد از هشت سال جنایت، خیانت و دزدی در زمان خاتمی، سناریوی احمدی نژاد توسط لابی اسرائیلی در آمریکا برنامه ریزی شد و همواره ابراهیم یزدی سفیر آمریکا در ایران همراه با عوامل، عناصر و مزدوران ضد ایرانی که به زبان پارسی سخن می‌گویند و نام آنها قبلاً ذکر شده است سناریوی جدید را اجرا نمودند و این بار فضای بحرانی را برای استمرار حکومت ملایان در نظر گرفتند. اکنون نیز برای منحرف نمودن افکار ملت ایران از براندازی حکومت اسلامی، سناریوی ائتلاف ابراهیم یزدی و شیرین عبادی برای دفاع از اجرای حقوق بشر و آزادی های فردی و اجتماعی در ایران طراحی شده است.

شیرین عبادی حقوقدان که 60 سال دارد، در زمان رژیم پهلوی به دلیل فراماسون بودنش به پست قضاوت می رسد و بعد از انقلاب و همراهی با آن و وابستگی او به لژ فراماسونری اسدآبادی (وابسته به لژ بزرگ اسکاتلند) که تمام حاکمان حکومت اسلامی عضو آن هستند به کار خود در حکومت پلید و جانی اسلامی ادامه می دهد و با شعار «اسلام هیچگونه مغایرتی با دمکراسی ندارد» در دانشگاه تهرا ن مشغول تدریس و گمراه کردن فرزندان ایرانزمین می شود ودفتروکالت خویش را نیز در تهران اداره می نماید.

نامبرده به دلیل فعال بودن در سیستم استعماری انگلیسی اخوان المسلمین، صهیونیسم و فراماسونیسم، خواستار فعالیت سیاسی  اجتماعی بهاییان در ایران می شود.

وی بعد از جان باختن فروهرها به دست حکومت اسلامی، وکیل بازماندگان آنها می شود و نیز وکالت دانشجویان مبارز را بعد از قیام آنها برای آزادی به عهده می گیرد تا مسیر مبارزات آنها را تغییر دهد . شیرین عبادی در سال 2000 به 5 سال زندان تعلیقی محکوم می‌شود ولی بعد از 3 هفته آزاد می گردد (طریقه قهرمان سازی حکومت ) و بعد از آن جایزه ای از دست آقای حسن روحانی مسئول شورای امنیت کل کشور که وزارت اطلاعات نیز تحت نظر او اداره می شود برای فعالیتهای آزادیخواهانه در جهت رشد دمکراسی در ایران و حمایت او از خاتمی دریافت می دارد.

 

در شرایطی که اتحادیه اروپا برای ادامه روابط سیاسی اقتصادی خود با حکومت اسلامی 4 شرط گذاشته است، یکی از شروط آن رعایت اعلامیه جهانی حقوق بشر و بخصوص کنوانسیون آزادی و رعایت حقوق زنان در ایران می باشد، در این راستا استعمار جهانی با دادن این جایزه به یکی از عوامل حکومتی که جانی ترین حکومتهای دنیاست می خواهد صدای آزادیخواهانه و حق طلبانه زنان ایرانزمین را در گلوهایشان خفه کند و استعمار مثلث از این خانم در انتخابات آینده ایران استفاده خواهد کرد تا بتواند جنبش زنان مبارز ایرانزمین را به انحراف کشیده و حکومت اسلامی همچنان به تجاوز و کشتار ملت ایران ادامه دهد . استعمار جهانی می داند که جنبش زنان ایرانزمین یکی از جنبشهای ویران کننده آنها خواهد بود، چرا که بیش از نیمی از زندانیان که تعداد آنها نزدیک به یک میلیون نفر در ایران می رسد، زنان آزادیخواه و مب ارز می باشند که روزانه سنگسار، شکنجه و اعدام می شوند.زنان مبارز، شجاع و دلیر ایرانزمین بازیچه ترفندهای استعمار جهانی و مزدوران آنها یعنی حکومت اسلامی نشوید و همچنان به مبارزه خود تا براندازی این مزدوران برای رسیدن به ایرانی آزاد، آباد و سرافراز ادامه دهید.

دکتر آرمان نوری

منبع: نشريه پارس – شماره 60
 

 

آخرین مطالب 

© Copyright 2007 Political Articles. All rights reserved

No material from the Power and Interest News Report may be republished in any form without written permission.